Návštěvní řád karavanového stání Kvilda  
  Vážení návštěvníci a uživatelé, jsme rádi, že jste si vybrali právě naše zařízení a přejeme Vám příjemný čas strávený u nás. Věříme, že se do těchto míst budete s radostí pravidelně vracet.  Abychom byli schopni zajistit Vaši spokojenost, potřebujeme také Vaši aktivní spolupráci a pomoc. Dodržujte prosím tedy následující zásady tak, aby byli spokojeni i Vaši kolegové, ostatní návštěvníci Kvildy a v neposlední řadě pak místní občané.   

1)    Karavanové stání není kemp ani veřejné tábořiště.

2)    Prosíme dodržovat příjezd po 13:00 v den začínajícího pobytu. Stejně tak opustit místo do 13:00 posledního dne pobytu.

3)    Pro každé stání je vymezena pevná plocha 5x cca. 8 m. Obsazujte tento prostor tak, aby nedocházelo ke ztrátě uživatelského prostoru a omezování sousedních karavanů. 

4)    Nerozdělávejte, prosím, oheň v zázemí karavanového stání, mimo vyhrazené plochy popřípadě vlastní grily.

5)    Hlídejte si řádně své zvířecí mazlíčky tak, aby neobtěžovali Vaše okolí (včetně úklidu exkrementů)

6)    Dodržujte noční klid po 22. hodině. 

7)    Veškerý pobyt a aktivity v místě karavanového stání jsou na vlastní nebezpečí. 

8)    V ceně elektřina, pitná voda, ​možnost vypuštění šedé vody. Dále vylít chemickou toaletu a vyhodit směsný odpad do popelnic v místě stání.

9)  ​ V případě samostatného servisu si účtujeme poplatek 100Kč. Pokud u nás nenocujete, pak parkovné obytných vozů činí 100Kč za každou započatou hodinu.

                                             Jan Švarc                                           
  Provozovatel

stáhnout